Aktualności

03-04-2018

Rolkowisko i rajd na otwarcie sezonu!

Rolkowisko i rajd na otwarcie sezonu!

W piątek, 6 kwietnia oficjalnie otwieramy sezon na rolki z Disco Rolkowisko, a dwa dni później, w niedzielę Rodzinny Rajd Rowerowy! To propozycje ARMS w nadchodzącym tygodniu.

Największe hity serwować będzie DJ BAXX. Motyw przewodni disco to lata 70-te,80-te i 90-te. Wyciągajcie z szafy stare dzwony, kwieciste koszule, okulary lenonki i zaprezentujcie się w nich na imprezie, a zgarniecie zaproszenia do Parku Wodnego, na Tężnię Solankową, siłownię i kręgle, oraz gadżety Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

Zabierzcie ze sobą znajomych i dobry humor, resztą zajmie się organizator. Będzie się działo! Wstęp na Rolkowisko (lodowisko ul. Prusa 6) wolny. Start o 19.00.

 

Piękna pogoda, ponad 13 km ścieżek rowerowych… Nic, tylko korzystać z ekologicznej formy podróżowania, która odciąża miasto od korków, a nam daje lepsze samopoczucie i kondycję.
W działania promujące sport i rekreację w naszym mieście wpisuje się nowa kampania ARMS: „ZYSKAJ I ZRZUĆ”, czyli wolne niedziele z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce. Kampania jest odpowiedzią na ustawę, która mówi o wolnych niedzielach od handlu.

Niedziela jest dobrem publicznym i wartością kulturową, więc dajmy sobie szansę na bycie razem. 8 kwietnia w niedzielę wolną od handlu Agencja Rozwoju Miasta Siedlce organizuje Rodzinny Rajd Rowerowy, który ma na celu odciążenie naszych ulic od codziennych korków, a także zachęcanie mieszkańców do spędzenia razem wolnej niedzieli poprzez ruch i zdrowie.

Rodzinny Rajd Rowerowy to zorganizowany przejazd ulicami miasta, który rozpocznie się o godz.15:00. Miejscem startu będzie parking przy Stadionie Piłkarskim, ul. Jana Pawła II 6, gdzie już od godz. 14:00 całkowicie bezpłatnie będzie można skorzystać z serwisu rowerowego Centrum Rowerowego Delta Sport. Rajd poprowadzi trasą o długości ok.16 km.
Będziemy poruszać się ze średnią prędkością ok.15 km/h w zwartej grupie zabezpieczanej m.in. przez służby porządkowe. Zakończenie przejazdu przewidziane jest ok. godz.17:00 na ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przy Centrum Rowerowym Delta Sport.

 


Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/

« Powrót