Aktualności

09-03-2018

Innowatorze! Startuj z Mazowsza

Innowatorze! Startuj z Mazowsza

Nabór wniosków do dwóch konkursów - wspierającego start-upy oraz promującego nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce - prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

 

STARTUJ z MAZOWSZA

Do pierwszego z konkursów zapraszane są mazowieckie start-upy, mogące pochwalić się innowacyjnymi produktami, usługami lub rozwiązaniami technologicznymi. Na laureatów czeka m.in. 20 tys. zł brutto za pierwsze miejsce, 15 tys. zł za drugie i 10 tys. zł za trzecie. Poza tym mogą one liczyć na doradztwo (w tym bezpłatne konsultacje u partnerów konkursu), udostępnienie kontaktów do podjęcia współpracy, ale też pomoc w zakresie wdrożenia innowacyjnego rozwiązania i promocję.

Zgłoszenia do 30 marca 2018. Więcej informacji: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/startuj-z-mazowsza.html
 

INNOWATOR MAZOWSZA

Ruszył nabór do X edycji Konkursu Innowator Mazowsza. Adresowany jest on do przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Województwa Mazowieckiego nie dłużej niż 10 lat oraz mogących wykazać się innowacyjnymi rozwiązaniami, wprowadzonymi w ciągu ostatnich 5 lat i stosowanymi na co dzień w swojej firmie.

Drugą grupą docelową są dynamiczni i kreatywni naukowcy do 39 lat, którzy zakończyli przewód doktorski lub uzyskali stopień doktora w ciągu ostatnich 3 lat i mieszkający na Mazowszu.  Można wygrać nawet 25 tys. zł.

Zgłoszenia do 27 kwietnia 2018 r. Więcej informacji: innowacyjni.mazovia.pl/rusza-nabor-do-x-edycji-konkursu-innowator-mazowsza.html

 

Polecamy i zapraszamy!

opr. JiC

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/


 

« Powrót