Aktualności

12-02-2018

Doroczna wystawa Fotogramu

Doroczna wystawa Fotogramu

Grupa Twórcza "Fotogram" działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach już siedemnaście lat. W czwartek, 15 lutego lokalni fotograficy pochwalą się swoimi najlepszymi zdjęciami z ostatniego roku.

 

"Fotogram" został powołany aby rozwijać i upowszechniać twórczość fotograficzną członków oraz pogłębiać ich wiedzę o fotografii. Skupia osoby czynnie zajmujące się fotografią.  Zgodnie z założeniami Grupa organizuje wystawy, plenery, pokazy prac, prelekcje i wykłady z różnych dziedzin fotografii. W comiesięcznych spotkaniach bierze zwykle udział około 30. osób, z czego 20., systematycznie i aktywnie uczestniczy w pracach Grupy. Podczas spotkań odbywają się prezentacje prac. Bardzo często organizowane są spotkania z twórcami i krytykami.

Dotychczas odbyło się dwadzieścia osiem wystaw zbiorowych i szesnaście plenerów edukacyjnych. Czwartkowy wernisaż zaprezentuje najnowszy dorobek członków Grupy.

Wystawa czynna będzie do 16 marca, od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-17.00 w GaleriI Fotografii Fokus przy ul. Pułaskiego 7.

Doroczna wystawa fotografii członków Grupy Twórczej Fotogram - 15 luty, czwartek, godz. 18.00; Galeria Fotografii Fokus przy ul. Pułaskiego 7.

 

opr. JiC

Znajdź nas na Facebooku:  www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/
 

« Powrót