Aktualności

08-01-2018

Piotr Niewiadomski wiceprezydentem

Piotr Niewiadomski wiceprezydentem

Z dniem 15 stycznia obowiązki Zastępcy Prezydenta Miasta Siedlec przejmie Piotr Niewiadomski. Prezydent Wojciech Kudelski nie sprecyzował jeszcze zakresu obowiązków, ale najprawdopodobniej wiceprezydent Niewiadomski odpowiadał będzie za większość obszarów życia Miasta, którymi zajmował się Jarosław Głowacki.

Przypomnijmy, iż były wiceprezydent Jarosław Głowacki od 2 stycznia pełni funkcję prezesa PGNiG Termika. Na konferencji prasowej 8 stycznia prezydent Wojciech Kudelski zakomunikował wybór swojego zastępcy. - Nasze Miasto jest bardzo bogatym w fachowców i wysokiej klasy specjalistów Miastem. Żyje w nim wiele dobrze przygotowanych do pełnienia funkcji publicznych osób. - stwierdził prezydent Kudelski argumentując swój wybór. Dodał przy tym, iż kandydat ma poparcie lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości.

Piotr Niewiadomski jest siedlczaninem, ma 45 lat. Jest żonaty i ma syna. Jest absolwentem siedleckiego Technikum Kolejowego (rocznik `93) i Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. 14 lat przepracował w Zakładzie Linii Kolejowych w Siedlcach Polskich Linii Kolejowych PKP. Przez ostatnie 10 lat zarządzał Działem Logistyki Przedsiębiorstwa Energetycznego sp. z o.o. w Siedlcach.

 

źr. własne

Znajdź nas na Facebooku:  www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/ 

« Powrót