Aktualności

03-01-2018

Jarosław Głowacki prezesem PGNiG Termika

Jarosław Głowacki prezesem PGNiG Termika

Dotychczasowy wiceprezydent Siedlec Jarosław Głowacki został z dniem 2 stycznia prezesem spółki ciepłowniczej PGNiG Termika. Wcześniej, bo z dniem 1 stycznia, prezydent Wojciech Kudelski odwołał go ze stanowiska I Zastępcy Prezydenta.


PGNiG Termika to spółka ciepłownicza, dysponująca 11. procentami rynku ciepłowniczego w Polsce. Jej ciepłownie i elektrociepłownie zasilają między innymi aglomerację warszawską oraz miasta w województwie śląskim.

Jarosław Głowacki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa o specjalności Systemy i Urządzenia Energetyczne. Ukończył również Podyplomowe Studium Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Prawa i Administracji oraz Podyplomowe Studium Liderów Samorządowych, Uniwersytet Warszawski.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Odlewni Staliwa „Stalchemak” w Siedlcach, gdzie w latach 1987-1990 zatrudniony był na stanowisku konstruktora. Od 1990 r. związał się z siedleckim samorządem. Od 2005 roku pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Siedlce. Był także radnym II, V i VI kadencji Rady Miasta Siedlce i ekspertem Regionalnego Programu Operacyjnego województwa mazowieckiego i województwa łódzkiego.

 

źr. własne

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/
 

« Powrót