Aktualności

21-12-2017

Misja spełniona: dzieci zadowolone

Misja spełniona: dzieci zadowolone

Gala charytatywna „Dzieci Eurolingua - dzieciom lokalnie i międzynarodowo” Christmas Party 2017 spełniła chociaż część marzeń dzieci z Domu „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach i dzieci z Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie.


Była to już 15. jubileuszowa edycja tej niesamowitej, niosącej tyle dobra i pozytywnej energii Gali charytatywnej. Słuchacze Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua zaprezentowali swoje umiejętności lingwistyczno-artystyczne w formie koncertu świątecznego, a przybyli goście mieli okazję wysłuchać największych bożonarodzeniowych przebojów.

Celem naszego przedsięwzięcia z racji zaproszonych Gości i Partnerów Akcji było pozyskanie środków na szczytny cel, jakim jest pomoc dzieciom, bo „żyjemy naprawdę tylko wtedy, kiedy się cieszymy ludzką życzliwością”, a to, że razem możemy zdziałać wiele dobra, które do nas z pewnością powróci nie jest tylko pustym sloganem.

Dzięki Mecenasom Wielkich Serc i Patronom Honorowym po raz drugi gościliśmy podopiecznych Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie. Mieliśmy także przyjemność wysłuchać pięknego występu wokalnego Dzieci z Domu na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach. Wszyscy wychowankowie zostali obdarowani mnóstwem prezentów i upominków. Ponadto dzieci z Solecznik zostały w Siedlcach na cały weekend! Zorganizowaliśmy im wiele atrakcji, które z pewnością zaowocowały uśmiechem na ich pięknych buziach. Podsumowaniem ich pobytu było spotkanie dzieci z Solecznik oraz Kisielan podczas wspólnego kolędowania na wigilii polskiej w Kisielanach.

To był bardzo udany i wartościowy czas… „Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiarowuje”.

Renata Kulik, Dyrektor Eurolingua

 

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/MiastoPrzyjazne.Siedlce/


 

« Powrót