Aktualności

02-03-2011

Pierwsi lokatorzy na Karowej

Pierwsi lokatorzy na Karowej

Od 3 marca rozpoczęło się zasiedlanie nowych mieszkań socjalnych w Siedlcach. W budynkach przy ul. Karowej zamieszkają osoby uprawnione do wynajmu lokalu na podstawie wyroku sądu. Nowe mieszkania pozwoliły na zakwaterowanie osób mieszkających w budynku, który ze względu na zły stan techniczny w najbliższym czasie zostanie rozebrany.

Zespół mieszkalny przy ul. Karowej obejmuje cztery budynki parterowe bez podpiwniczenia. W każdym z nich w zależności od typu znajduje się od 5 do 8 odrębnych mieszkań o powierzchni od 25 do 33 m2. Lokale wyposażone są w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i wentylacyjną, mają aneksy kuchenne oraz łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Cały teren wokół mieszkań objęty jest systemem monitoringu wizyjnego.
W lipcu 2010 roku Prezydent Miasta Siedlce zawarł umowę na budowę mieszkań socjalnych w Siedlcach przy ul. Karowej z wyłonioną w drodze przetargu firmą "Moduł System Serwis" Sp. z o.o. z Płocka. Inwestycja warta 2.290 350,66 zł rozpoczęła się jesienią ubiegłego roku.

Źródło: pm

« Powrót